KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9833002
*
nr 983 3002
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Venedig, ramens innermått: 64x50
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 september 2015
kl 18:03:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 17:32:33
1
500 kr
28/9 16:42:02
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa italien italiensk sydeuropa vattenfärg venedig
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:47
*
Blandteknik
nr 983 3002
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Venedig, ramens innermått: 64x50
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 september 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/9 17:32:33 | 1 | 500 kr |
28/9 16:42:02 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik europa italien italiensk sydeuropa vattenfärg venedig
-
8156 Blandteknik
Per Daniel Holm, Signerad, Holländskt kanalmotiv. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 18:47